Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
hunter

Pomoce przy programowaniu

Recommended Posts

Pewnie znajdzie się kilku userów na forum którzy zaczynają programowanie pod platformie BF. Zwracam się z prośbą do bardziej zaawansowanych i obeznanych ludzi w programowaniu o umieszczeniu przykładowych programów (kodów źródłowych, jeśli takie posiadają) lub gotowych, podstawowych funkcji. Nie mowie tutaj o bardzo zaawansowanych funkcjach które lepiej żeby nie ujrzały światła dziennego ale podstawowe kody programów pozwolą na nauke. Przynajmniej to jest moja metoda na nauke, rozszyfrowywanie gotowego już kodu programu. Mario w czym programujesz? Czy byłaby mozliwośc abyś zamieścił na forum jakieś fragmenty kodów albo kody podstawowych programów? Ja uczę sie VB

A więc tak ja programuję w C# i sam dopiero uczę się API ale jeżeli będę wiedział coś więcej na pewno podzielę się moją wiedzą. Chwilowo zajmuję się innym projektem i na naukę API mam bardzo mało czasu

Ja aplikację pod betfair mam napisaną również w C#. Kawałkami kodu chętnie się podzielę, muszę tylko wiedzieć co Cię interesuje. Z doświadczenia powiem że oprogramować całe API to nie jest problem. Problemem jest poprawna obsługa błędów, zarówno tych zwracanych przez API, połączenia sieciowe, lokalne problemy w przetwarzaniu danych itd.

Ma ktoś kod porządkujacy zdarzenia w treeView ? dokladniej chodzi mi o petle, ktore trzeba utworzyc aby drzewo zostalo poprawnie zbudowane. Bede wdzieczny za pomoc, pozdr

Jeżeli chodzi Ci o drzewo rynków to najłatwiej jest zrobić to tak:

- elementy bazowe uzyskujesz wywołując getActiveEventTypes - zwraca listę EventType.

- dla każdego EventType wołasz metodę getEvents (podając id Eventa), dostajesz dwie listy - BFEvent i MarketSummary. BFEvent to węzły której dalej będą rozwijane (kolejne wywołanie getEvents), a MarketSummary to konkretny rynek.

Ja aplikację pod betfair mam napisaną również w C#. Kawałkami kodu chętnie się podzielę, muszę tylko wiedzieć co Cię interesuje. Z doświadczenia powiem że oprogramować całe API to nie jest problem. Problemem jest poprawna obsługa błędów, zarówno tych zwracanych przez API, połączenia sieciowe, lokalne problemy w przetwarzaniu danych itd.

jeśli możesz to prześlij mi fragmenty kodu odnośnie składania zakładu, pobieranie aktualnych danych o rynku. o coś takiego mi chodzi. Czy masz jakieś funkcje które sprawdzają ile razy w ciągu minuty zostały pobrane dane i "wstrzymuje" działanie programu jeśli limit został przekroczony czy działa to u ciebie na zasadzie jeśli zwrócono błąd to próbuje dalej?

Ja mam to zrobione na osobnym watku, ktory przetwarza rynki w rownych odstepach czasu - w takim przypadku nigdy nie dostane bledu przekroczenia limitu odpytan (EXCEEDED_THROTTLE). Odezwij sie na gg to pogadamy.