Jump to content
News Ticker
 • This is a news ticker
Sign in to follow this  
 • entry
  1
 • comments
  31
 • views
  1,257

Lęk przed nieuniknionym

LuzzBluzz

9,416 views

Siema mam depresię związaną z tą nową ustawą i chciałbym uwiecznić moje może ostatnie tygodnie z bf i horse racing, dlatego wyznaczam sobie cel osiągnięcia 10Tyś. euro do końca roku mając jedyne 100. Screeny będą publikowane w niedzielę o 19:00.

Dla niedowiarków Screen z zeszłego tygodnia- strategia in-play

 

111.jpg31 Comments


Recommended CommentsZ tą ustawą to bym nie wpadał w panikę ;) Co do bloga, kuce ip - cóż można rzec - podziwiam ludzi, którzy na tej dyskotece na ladderze potrafią się odnaleźć, a jeszcze robić z tego kasę. Szacun. 

Share this comment


Link to comment
1 godzinę temu, lostdesper napisał:

Z tą ustawą to bym nie wpadał w panikę ;) Co do bloga, kuce ip - cóż można rzec - podziwiam ludzi, którzy na tej dyskotece na ladderze potrafią się odnaleźć, a jeszcze robić z tego kasę. Szacun. 

:)Dyskoteka jest pod koniec i już mnie niema, bo zaczyna się loteria zwłaszcza na favorytach. Dobra strategia i cierpliwość daje profit. Duża ilość rynków i systematyczność ich występowania jest też dużym plusem. 

Ja bym nie dał rady w tenisie poznawanie rynku od nowa. jak uczenie się czegoś nowego

Jak już się czegoś uczepisz, trzymaj się tego, nie zależnie od wyników - doswiadczenie i tak zrobi swoje w przyszłości a nauka nowych rynków to strata cennego czasu!

 

Edited by LuzzBluzz

Share this comment


Link to comment

od 2013

2013-2015 nauka, nerwy, dziennie 5-6 godzin a po dwóch latach tak naprawdę nie wiedziałeś nic konkretnego. Dlaczego? Bo za dużo kombinowałeś!!!! Heh wszystko tkwi w prostocie. PRE to czarna magia!!! Ja odnalazłem się w IN - widzisz rynek, konia(inne) i wiesz jak może pobiec lub na co go stać(doświadczenie), wyczucie momentu value kursu i jest pęknie. Owszem zdarzają się błędy - najgorsze brak dyscypliny i chciwość w moim wypadku! 

Share this comment


Link to comment

Drugi Tydzień za mną, szanse zaczynają się oddalać. Mało grałem i dużo błędów popełniałem, zwłaszcza dyscyplinarnych.

TYDZIEŃ 2 = -24,32 euro - 147 rynków

BILANS - 64,32 EURO

 

77.jpg

Share this comment


Link to comment

Trzeci Tydzień i najchętniej zamknął bym już bloga! Wykończyła mnie końcówka z betami na greyhound i horse 

TYDZIEŃ 3 = -80,00 euro - 109 rynków

BILANS - -15,68

 

Bez nazwy.jpg

Share this comment


Link to comment

Dzięki pierwsze dwie godziny super, potem chciwość i myśli ,,a może więcej niż zaplanowałem, będzie na to i na tamto" wtedy RED i chęć odrobienia z myślą ,,miałem już skończyć,cel był osiągnięty" i zaczyna się burza mózgu. A może pójdę na skróty- większa stawka, może ostatni bet na pieskach wpadnie .......... i masz!!!!!!!! jeszcze więcej do odrabiania k.... . Dzień na zero? W żadnym wypadku!!! Bo ja muszę!. A koło i tak się kręci. Hmmm ile ta dyscyplina oszczędza hajsu, czasu i nerwów?! Bo jeśli już RED to nie jestem na siebie zły, jestem zły wtedy gdy złamię zasadę i walnę beta lub zwiększę stawkę i emocjonalnie wpadnę z tym w rynek. Nosi mnie wtedy tak, że myślę ,,a złamałem już jedną zasadę, więc złamię resztę"" heh:lol: Aby tylko zrobić sobie na złość

Miesiąc udawało mi się okiełznać emocje aż do połowy pażdziernika. A dobre czy złe przyzwyczajenia wchodzą w krew!!!! 

 

 

Share this comment


Link to comment

Już wiem o co Wam chodzi!!! Szukałem, znalazłem - myślicie że jestem jakiś thepoints? Otóż NIE a oto przykład screeny jego z bloga i mój, porównajcie inicjały.

Nie dziwie się przypuszczeniom, ale koleś miał też problem z dyscypliną, tylko że ja nie wyzerowałem jeszcze konta i wpłaconej gotówki, tylko zysk!       A jeśli chodzi o jego bloga to i ciekawy i przykry zarazem.

Ciekawe czy tak wszyscy z Was są super Zdyscyplinowani? JA mam lipę!! Pracuje nad tym:D Ale dzięki za porównanie do tego typa, zmobilizowaliście mnie

r.jpg

the.jpg

Edited by LuzzBluzz

Share this comment


Link to comment

Pre 1 minuta przed wyścigiem, favoryt lub drugi fav przy zawyżonym kursie lecą jak głupie. Ale chcę odpuścić ze względu na to że czasami się coś wymknie i puścisz beta, a potem drugiego i domino emocjonalne po wpadce leci. Lepiej nie grać! 

Share this comment


Link to comment

Piąty tydzień z dyscypliną w porządku, grałem tylko trzy dni i cele do osiągnięcia coraz bardziej się oddalają! Ale najważniejsze że jest profit!!!:D

TYDZIEŃ 5 = 237,09 euro - 71 rynków

BILANS = 326,76

 

Bez nazwy.jpg

Share this comment


Link to comment
Dnia 1.11.2016 at 01:06, DawidSalomon77 napisał:

LuzzBluzz to Ty ThePoints ?

90% to on, a na pewno ktoś kto już jakiś czas wcześniej był tu na forum. Do tego na SB pytał o jakieś podstawy grania kucy i jakieś dziwne rzeczy a tu proszę zawodowiec ;)

ps. " Screeny będą publikowane w niedzielę o 19:00" - dawno nic nie było, pewnie wyzerowany.

Edited by santos87wuwua

Share this comment


Link to comment

" Ciekawe czy tak wszyscy z Was są super Zdyscyplinowani? JA mam lipę!! Pracuje nad tym:D Ale dzięki za porównanie do tego typa, zmobilizowaliście mnie " - cisza bo pewnie ma lipe, jak nic to alter ego ThePointsa, założył nowe konto na bf, nowe życie :)

Share this comment


Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
 • Create New...