Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Escabar

under/over by Esca

Recommended Posts

Hiszpania spadała ostro nawet jak prowadzili tylko 1 bramką od razu lay, można było dużo, lepszy rydz niż nic Final Spain-Croatia 25-27.

Wysiliłem się i zrobiłem zrzut z mojego handlu z ostatnich 24 godzin i krótko go opiszę dlaczego jest taki ważny akurat dla mnie.

Zrzut przedstawia kilka rynków jak widać jeden z nich jest z fajną kreseczką z przodu. Dlaczego? A dlatego że w tym jednym jedynym rynku postanowiłem wejść backiem. Nie był to jeden back. Pierwszy poszedł na King gdy prowadziła. Drugi gdy na prowadzenie wyszła Petkovic, trzeci gdy King w 2 secie nagle zaczęła grać, a potem to już jedyne co mi zostało to wyrównać reda. Taka to oto fajna zabawa była. 

Trzymajcie się i strzeżcie się backów bez cięcia.

Dziś już bez przypadków. 

Pierwszy mecz Unicaja - Alba, lay Unicacja od początku 1,28 i przed końcem pierwszej kwarty green. Gdzie jeszcze przesunąłem poprzeczkę wyżej bo była nastawiona na +30. 

Drugi mecz Olympiacos również od początku kurs 1,50, wyrównana kwarta, raz jedni raz drudzy na prowadzeniu i zamknięcie przy 10. Do tego funta złapałem bodaj między 3 a 4 kwartą, ale to bardziej rozrywkowo.

Barca - Maccabi zostawię na koniec rozprawki.

Teraz mecz w którym najbardziej się bałem wejść. Na początku za na prawdę grosiki i +4f. Zostawiłem tego greena do połowy, po czym wrzuciłem ryzyko 5f po 1 połowie. Anadolu Efes rozpoczął 3 kwartę prowadząc 7-0. Odbitka z niskiego i przeszło 200% zysku z ryzyka. 

Żalgiris od początku meczu bardzo niski kurs 1,30 lub troszkę mniej. Postanowiłem wejść od początku, kwarta wyrównana i złapałem około 12f. Drugie tyle z handlu między przerwami stawkami przedziału 300-500f. (2-3 wejścia). 

I mecz Barcy. Tutaj dużo się działo ale praktycznie cały mecz opuściłem, bo nie można oglądać 10 spotkań na raz i do tego jeszcze wszystkie jako tako kontrolować. Tutaj też był lay od początku meczu i mimo prowadzenia po pierwszej połowie Barcelony, kurs poszedł w górę w trakcie trwania pierwszych 2 kwart. Green na 8f, którego poświęciłem na samej końcówce, ryzukując 8 f które były zgreenowane dałem lay barcy po 1,08. Była to ostatnia akcja dla Maccabi, gdyby rzucili za 3 była by dogrywka i kurs powędrowałby na ponad 1,50. No ale Smith się pogubił i podał piłkę do nikogo:)

Post którego nie miałem w planach, no ale są dwie albo i 3 kwestie do poruszenia więc do rzeczy.

Pierwsza bardzo przyjemna, to green na którego czekałem cały Boży dłuugi set.

Druga - od razu opiszę jak do niego doszło.

Oczywiście jest to lay, od początku meczu ryzyko 40f.(lay suarez navarro po kursie 1,58). Na samym początku Pavluczenkova jak ktoś zna jej "styl" i początki zaczyna słabo, często przegrywając 1 set lub zaczyna grać pod koniec 1 seta, ja mówię że po prostu słabo wychodzi rozgrzana. Liczyłem, na mały wyjątek od reguły z racji że to jest finał, więc dlatego lay od początku. Cały set świecił mi się red niemal -100 bo dołożyłem laya około 1,30. a kurs leciał do 1,18. Suarez Navarro miała stan 5-4 i serwis w którym prowadziła 40-15. Pavluczenkova doprowadziła do wyrównania i przełamania do stanu na 5-5 w gemach. Kurs poszedł na 1,70. Wyczyściłem strone reda mając green tylko po stronie Pavlucznkovej. Po wygranym podaniu Pavluczenkovej wyrównałem stan greena po obu stronach drabiny.

Trzecia kwestia to pytanie - Dlaczego o tym piszę? Dlatego że wiele osób szukając greena, najpierw mówi "ZOBACZĘ CZY BĘDZIE ODBIJAĆ" nie tędy droga, wiadomo czasami jest straszny gzygzak -góra,dół,góra,dół- ale generalnie dla mnie jeden rynek to rynek pierwszej szansy. Jeżeli czuję że więcej nie będzie z niego, to nie czekam na większe zyski tylko zamykam. Nie reduję. Zawsze się godzę ze stawką jaką wnoszę w rynek.

Dodam że moje wejścia to zazwyczaj green około 5-20-30 f. Dlaczego? Ponieważ nie czekam na "windę" z 1,01 na 1000. Jeżeli mam sytuację że daję lay 1,20 kurs mi skoczy na 1,35 to zamykam i dziękuję. Podczas pisania tego posta widzę że Pavluczenkova prowadzi w 2 secie. Ale mnie to już nie interesuje, panowie nie ma czego szukać guza. Ten rynek miał już swoje wzloty. Chociaż nie powiedziane, coś jeszcze się trafi, ale to już jest 2,3 i kolejna szansa - mniejsza od pierwszej.

Na koniec zrzut który baardzo mnie cieszy, bo bardzo rzadko robię coś takiego, jednak wolę systematykę. Chciałbym jeszcze dodać, że moja praca tutaj, daje mi satysfakcję z tego że od czasu do czasu dostaję posta na prw z podziękowaniami, których zazwyczaj treść brzmi w skórcie "systematyka i spokój, tego mi było potrzeba, dzięki!". Jestem też dumny z użytkownika Kasta, który również nauczył się spokoju i handluje z powodzeniem pre play na 1-3 ticki.

Aaa i jeszcze jedno, przed wejściem w każdy rynek zastanawaim się i mówię do siebie, czy tego chcę i co w razie różnych sytuacji, zostawiam całość czy jeszczę coś dołożę do stawki. Bardzo często jest to wejście z tickoffsetem.

przyjdzie, przyjdzie ;) oby jak najpozniej i jak najmnieszy :)  co ty tam wyczyniasz? laye tak odchodza ladnie ?

Jedno wejście jeden lay, błąd jest taki że nie z pierwszego odbicia. Wynik świetny. Usiadłem do tego jak była już połowa ostatniego seta. Można było złapać dużo więcej.

• Create New...