Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
rze

Tenis Trading pre play - in play

Recommended Posts

Podsumowanie września:

back Falconi 2.12.....2

back Erakovic 3.10.....1.60

back Erakovic 2.02.....poszło w końcu jako zwykły bet

back Strycova 2.38.....2.18

back Gil 1.81.....1.21

lay Kirilenko 1.24.....1.32

back Paire 2.9.....2.86

back Mahut 1.64.....1.50

lay Tsonga 1.13.....2.04

back Voskobajeva 2.02.....2.04

back U. Radwańska 2.04.....1.97

back A. Radwańska 1.49.....1.37

I jeszcze propozycja z rynków tradera:

Petra Kvitova - Vania King.....cała stawka poszła w siną dal

Witam po przerwie, mam nadzieje, że znowu uda nam się co nieco ugrać bo wydatki jak zawsze są :-D

Pierwsze propozycje po przerwie to back King @2.28 i back Benesova @2.74

tak tak owczar ma racje - wiecej info pakuj w jeden post - przedewszystkim fajnie by bylo gdybys napisal cos o decyzji wiecej niz tylko bac/lay - aloe tez dlaczego.

bo ze screenow i twoich propozycji mozna wywnioskowac ze tak gdzie <1.25 to lay go a tam gdzie >1.50 to back go:)

zawsze mnie zastanawiala magia preplay i ze wzgledu na to ze chybanie mam sily sledzic newsow o graczach co komu po jakim meczu zaczelo doskwierac nidgy tego nie bede dotykal.

inaczej sprawa wyglada jak widze co te łosi ena korcie wyprawiaja to moge zareagowac tak czy siak....przyklad ostatnich turniejow w madrycie i rzymie gdzi ena czerwonej maczce wiatr smagal graczami po korcie a razem z nimi pilka - a od czasu do czasu (a nawet czesto) gracz dostawal czerwonym kurzem po oczach . jak tylko taka sytuacja miala zdarzenie to rynek juz zaczynal reagowac jakby ten gracz mial miec kontuzje, kasa znikala , kurs lecial...jak medical:)

pamietam kiedys isner po przegranym przez siebie gemie (gdzi eodbieral czyli ok) usiadl i zalozyl sobie recznik na glowe i szyje - a kurs - 50 tikow!...niejedne kto mial pozycje popplyna....

Twoj preplay wyglada na zielony ale pytanie czy tak samo zagralbys wiekszymi stawkami. To ma ogromne zaczenie - niektorzy twierdza(ci ktorzy nie maja pojecia o tradingu) ze wieksza stawka to tylko cyferka i ze nie ma wplywu na trading...to totalny bełkot!

zwiekszenie stawki ma decydujacy wplyw na to jak mozesz sie zachowywac przy zwrocie akcji. tu odarzu pojawic sie moze szybki i duzy red, a zwlaszcza jak grasz inplay.

wczoraj odbyl sie mecz wiliams - razzano - 3 sety gdzie w ostatnim gemowym serwisie razzano miala chyba 9 pilek meczowych!i ze 4-5 breakpointow.

znalazlem screen jakiegos tradera inplay...tu sie robi kase.

szczerze powiem nie widze wiekszej przyszlosci w rynkach preplay poza kobylami. wszystkie inne rynki sa typowo inplay!

wiec (jak mowil wodz galijskiej wioski w obelixie i asterixie: "porzuc to") i przestaw sie na inplay - ale z glową! a bedzie zielono!

spaced

post-104-0-81546100-1338362721_thumb.jpg

Spaced fajnego posta napisałeś,ale ta przygoda isnera z ręcznikiem to raczej potrafi odstraszyć od in -play,nie mniej post interesujący,może jeszcze byś coś skrobnął o in play .

Mało siedze na sb, ale zdażyłem zauwazyc co Ty tam wyprawiasz, oczywiscie w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Wszystko fajnie pieknie wyglada, bank mozna powiekszyc raz, dwa, tylko kogos jednak musisz chcac niechcac stuknac na ta kase. Wiadomo, ze przy takich wahaniach kursu mozna zajebiscie zarobic i tyleż samo stracic, tu akurat prochu nie wymysliles. Nie wydaje mi sie ze az tak znowu wszystkim takie bujanie odpowiada. Domyslam sie, ze raczej kawy na lawe tu nie wylozysz i rozumiem to. Tak tylko skomentowalem zeby jacys nowi adepci nie pomysleli ze wszyscy robia 100% w tydzien :)

Edited by maverick

Mało siedze na sb, ale zdażyłem zauwazyc co Ty tam wyprawiasz, oczywiscie w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Wszystko fajnie pieknie wyglada, bank mozna powiekszyc raz, dwa, tylko kogos jednak musisz chcac niechcac stuknac na ta kase. Wiadomo, ze przy takich wahaniach kursu mozna zajebiscie zarobic i tyleż samo stracic, tu akurat prochu nie wymysliles. Nie wydaje mi sie ze az tak znowu wszystkim takie bujanie odpowiada. Domyslam sie, ze raczej kawy na lawe tu nie wylozysz i rozumiem to. Tak tylko skomentowalem zeby jacys nowi adepci nie pomysleli ze wszyscy robia 100% w tydzien :)

@sebo- inplay podejzewam na forum jest jakos opisane jesli codzi o tenisa. ta dyscyplina jest tak prosta i wszystkie sytuacje zostaly juz dawno rozpisane na czesci pierwsze np w guide tradesharka.

@maverick- to rynek jest maverick i tak samo jak na forxie jak ktos traci to ktos inny zyskuje tak i tu. tu i 'stukaniiu' nie ma mowy bpo kazdy podejmuje bardziej lub mniej ale swiadomie te decyzje ile i gdzie polozyc kasy. ty oferujesz ja biore i na odwrot: proste jak rypanie.

oczywiscie 90% traderow powie ci ze 3cich setow sie nie traduje - ja traduje i to moja decyzja - risk biore na siebie . tak samo jak i greeny:)

nic w tenisie nie wymyslilem a proch juz dawno chinczycy wymyslili:)

ja korzystam z tego co napisal tradeshark i na jego strategiach sie uczylem. uzywam kilku metod tore tam opisal - zainteresowanych odsylam tamze.

na RG zauwazylem ze piekne swingi mozna lapac - popatrzcie na wyniki teraz cibulkowa pierwszy set 6-0, wozniak 5-2 , tego jest masa.

mozesz tez per game grac oczywisce jak sie spotakaja dwa dobrzy serwery:)

nowicjusz jak zrobi 2% banku dziennie to jest to duzy sukces ..i stawka i % banku zaangazowany w dany trade to historia dla money management.

dzieki za odpowiedz maverick

spaced

Spaced tak czy owak napisalismy to samo, tylko chyba zrozumiales nieco opatrznie "stukniecie" na kase. Ja nie sugeruje ze Ty kogos okradasz czy cos w tym stylu, po prostu mialem to samo na mysli, ze ktos przegra swoja kase zeby wygrac mogl ktos :) Nieraz w innym kontekscie uzywa sie pewnych sformułowan i chyba stad to wyszlo.

Spaced tak czy owak napisalismy to samo, tylko chyba zrozumiales nieco opatrznie &quot;stukniecie&quot; na kase. Ja nie sugeruje ze Ty kogos okradasz czy cos w tym stylu, po prostu mialem to samo na mysli, ze ktos przegra swoja kase zeby wygrac mogl ktos :) Nieraz w innym kontekscie uzywa sie pewnych sformułowan i chyba stad to wyszlo.

lol:) 100% racji maver! ja tu bym postukal:)

http://www.google.pl/search?q=sexy+tennis+players&hl=pl&client=firefox-a&hs=6DM&rls=org.mozilla:en-GB:official&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&ei=0-_FT8CVKOjj4QSryZi8BQ&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CEsQ_AUoAQ&biw=1320&bih=690

spaced jak widzisz po postach starałem się pisać kiedy zamykam pozycję, jak dało się również zauważyć jest to bardzo w moim odczuciu styl agresywny ale to dla tego, że stawka którą operuje na dane spotkanie jeśli zostanie stracona to nie ma to konsekwencji dla mnie. Jeśli bym nawet przegrał cały bank to tak samo bo to kasa tylko na trading, nie ma wpływu na inne moje wydatki i tym podobne. Stawkami jakimi operuję pozwalają mi na "dorobienie" paru euro na drobne przyjemności :-) A co do pisania dla czego tak a nie inaczej to nie mam za bardzo czasu aby to robić :-)

back Rybarikova @1.88 liczę na zjazd do conajmniej 1.78-1.80

PS

dzięki za zwrócenie uwagi na błąd

Edited by rze

Albo ja czegoś nie kumam albo jest błąd.

Back na Zheng wynosi 2.12

Back na Rybarikova wynosi 1.88

więc coś mi tu nie gra

poszło ostatecznie po 1.87, dziwnie to latało, najpierw prawie od razu poleciało do 1.85 potem odbiło do 1.94 i znowu spadek

Dawno nic nie pisałem ale to w głównej mierze, że i gram teraz sporadycznie, bardziej chyba żeby nie wypaść z obiegu niż dla konkretnego zysku. Poniżej wczorajsze i dzisiejsze wejścia 

post-744-0-26327900-1367786027_thumb.png

• Create New...