Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Liver24

Green-Zone

Recommended Posts

Powodzenia życzę Radek :) Zaczynasz od głównych, więc jak nie będzie szło, zawsze możesz przenieść się na TBP. Jak narazie nie ma jednak co o tym myśleć, bardzo dobra dniówka ;)

Konina dzień 2

Rynki: 16

na plus: 12

minus: 4

Zysk/strata: 20,79e

Dniówka bliźniacza do wczorajszej, o ile pierwsze kilka rynków grałem na dużym poziomie skoncetrowania, o tyle później była uliczna nawalanka, wojna na wyniszczenie, tego oczywiście byc nie może, zacząłem grac zbyt dużą stawką, swingi na koniach są niesamowite, jest to i plus i minus, ja osobiście wolałbym zeby panował większy spokój ale będę musiał się przestawic

post-653-0-97880700-1355606964_thumb.jpg

Podsumowując moją grę na wyścigach konnych i koszykówki muszę uznac że nie poszło mi dobrze, nie jestem zadowolony, mimo dodatniego bilansu na koniach rezygnuję z tego sportu, nie rozumiem zachowań na tym rynku i stwierdziłem że nie zrozumiem..

post-653-0-89348100-1356528912_thumb.jpg

Tak więc powracam do przerw, budżet na tą chwilę to 92e

Edited by Liver24

Powrót do przerw :)

Cieszę się że spróbowałem wyścigów konnych, mam teraz trochę większe pole widzenia, ale czas wrócic do tego co mi wychodzi najlepiej.

Dzisiaj grałem już tylko i wyłącznie przerwy.

Liczba rynkow: 9

Na plus: 8

Na minus: 1

Zysk: 15.93e

Bardzo przyjemny dzień, daleki od szaleństwa jakie mają miejsce na wyścigach ( nie twierdzę że są złe, nie są da mnie ), zysk wyniósł niecałe 16e co jest wynikiem godnym jak na 90e budżetu, oczywiście NA TĄ CHWILĘ nie stosuję MM bo nie ma ona DLA MNIE sensu,na to przyjdzie czas wraz ze wzrostem budżetu.

Rynek dnia:

post-653-0-13869300-1356562278_thumb.jpg

Aston Villa: Tottenham - tutaj odrobina niedosytu, na początku przerwy ustawiłem się na 1:0 po kursie 10,50 zrobiłem scratch trade co było bardzo dobrym posunięciem, kolejno 0:2 niestety oddane pochopnie z nikłym zyskiem ( nie depresjonuję go ) 0.64e, najlepszym wyborem było dla mnie 0:3 gdzie najpierw kurs 24 oddałem po 22 a następnie 23 po 22 tutaj już zyskałem 3.33e

Jak widac na jednej przerwie zrobiłem 4 transakcje, to dużo ale nie bardzo dużo, przez 15 minut można zdziałac więcej

Wszystkie rynki:

post-653-0-59400900-1356562523_thumb.jpg

Edited by Liver24

27-28 Grudzień

Liczba rynkow: 5

Na plus: 3

Na minus: 0

Na zero: 2

Zysk: 4.12e

Ostatnie 2 dni na giełdzie to mizeria, udało mi się zarobic 4e co nie jest wcale złym wynikiem biorąc pod uwagę możliwości zarobku.. Dzisiaj już powinno byc odrobinę lepiej

Wszystkie rynki:

post-653-0-88579500-1356782900_thumb.jpg

Stary, z taką regularnością na tych przerwach to Ty se napisz automat z warunkami We/Wy, bo te widać rozumiesz doskonale.

Wielkie Gratulacje !

P.S

Jak nie chcesz konstruować swojego automatu ( z jakimkolwiek interfejsem) to możesz użyć jakiegoś na rynku np. Guardiana.

W kontrolowany sposób przerobiłbyś dużo więcej rynków, i pewnie zyski podskoczyłyby niesamowicie.

To tylko pomysł dla Ciebie do rozważenia, bo daleki jestem od dawania Ci rad i oczywyście nie wiem jak grasz dokładnie i na ile da się to zautomatyzować (czy chociaż semi-automat) - ale widzę że regularność jak automat więc czemu nie właściwy automat. :)

Dzięki domsuw

2013 rok czas zacząc

Plan na rok 2013 jest następujący:

- grac dla przyjemności

- trzymac się twardo swoich zasad

- zbudowac budżet 300-500e

- zysk miesięczny ~150e

- będę zadowolony jak na koniec roku po stronie zysków będzie widniała kwota ~2500e

Edited by Liver24

1 stycznia/31

Zysk/strata: 3.64e

Zysk/strata styczeń: 3.64e

Zysk/strata 2013 rok: 3.64e

Plany były ambitne :) zostałem jednak bardzo szybko sprowadzony na ziemię, bardzo nie lubię odchodzic z rynku z niczym, dzisiaj musiałem to robic prawie za każdym razem, jest zysk więc jest ok

Zarobek 2.94e zanotowałem jedynie na cs West brom - Fulham, zaliczyłem także dwa mikro greeny i dwa rynki z zupełnie zerowym stanem, rok 2013 można uznac za rozdziewiczony

Wszystkie rynki:

post-653-0-66062100-1357070024_thumb.jpg

2 stycznia/31

Zysk/strata: 5.09e

Zysk/strata styczeń: 8,73e

Zysk/strata 2013 rok: 8,73e

Kolejny dzień bez historii, ledwie dwa rynki do gry, jutro będzie jeszcze gorzej, na rynku liverpoolu udało się złapac ticka na 2:2 mimo tego że całą przerwę jakiś bałwan blokował na tym wyniku. Na drugiej przerwie nawet zera nie udało się zrobic :)

Wszystkie rynki:

post-653-0-39839100-1357162961_thumb.jpg

• Create New...