Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
Bartas89

Bartas89 Adventure Trading

Recommended Posts

Wczoraj nic nie grałem bo nie miałem neta. Przedwczoraj jeszcze zagrane w nocy przerwy między gemami.

post-1770-0-40455700-1346435339_thumb.pn

Dziś: 3,51E

Cel 100E: 21,55E

Dzisiaj był handel miedzy gemami. Po prawie 4 godzinach na jednym meczu udało mi sie ugrać trochę pond 0,5E. W związku z tym , że za 10 min będzie 1 września czas rozliczyć się z mojego celu postawionego 1 sierpnia czyli zysku rzędu 100E. Ze 100E które sobie założyłem ugrałem 22,11E. Czyli wychodzi średnio na dzień 1,40E. Grałem prawie codziennie, nie rzadko po kilka godzin siedząc przed kompem zaniedbując dziewczynę oraz część swoich obowiązków. W związku z tym zawieszam pisanie bloga, ponieważ ani ja ani nikt inny nic pożytecznego z niego nie wyciąga. Będę sobie grał coś tam po cichu nie narażając się na krytykę i wyśmianie przez niektórych trederów. Dziękuję wszystkim którym chciało się zaglądąć na tego bloga i czasami umieszczać na nim swoje posty. Oczywiście na forum będę się nadal udzielał ale na razie już nie w tym temacie. Życzę wszystkim powodzenia i dużo zielonego, pozdrawiam :)

post-1770-0-29490000-1346450232_thumb.pn

Dziś: 0,56E

Cel 100E: 22,11E

P.S i na koniec jeszcze jedna nuta specjalnie dla kaisera który często się domagał ode nuty dnia w moim blogu :-D

Zacząłem czytać Twojego posta Bartas od dołu i sie ucieszyłem że znowu jakaś fajna nuta. Wchodzę na YT- a tu sie okazuje że to "time to say goodbye". Zacząłem czytać od początku... ;)

Bartas nie poddawaj się zbyt łatwo- nie od razu Kraków zbudowano ;)

Krytyką bym się nie przejmował- często można z niej wyciągnąć jakieś wnioski.

No i liczę że dalej będzie się pojawiać tu nuta dnia/tygodnia :D

Pozdrawiam!

Bartas gdybym ja się podłamał tym redem na tenisie to też już by mnie tu pewnie nie było, ale to by oznaczało brak konsekwencji z mojej strony. Szczęśliwie ułożyło się tak że udało się go odrobić. Początkowo zakładałem że skupię się na piłce pre i przerwach, ale później zacząłem eksperymenty które kończyły się raczej słabo. Nad rynkami pre nie za bardzo mam kontrolę ze względu na charakter pracy. Drogą selekcji zostały tylko przerwy na których coraz lepiej się czuję i staram się trzymać konsekwentnie swoich założeń i pilnować dyscypliny żeby nie było żadnych niespodzianek. W tym momencie wydaje mi się że jesteś na etapie właśnie takich kombinacji jakie ja mam już za sobą. Wydaje mi się że gdybyś pozostał przy przerwach które nie szły Ci przecież najgorzej to teraz osiągałbyś już znacznie lepsze wyniki i nie pisał żadnych blogowych pożegnań. Być może do tych przerw zniechęciły Cię mikro zyski ale pamiętaj że na początku lepiej małymi łyżkami i często a po jakimś czasie dostaniesz większą łyżkę i będą trafiały się takie perełki jak wczorajsza Chelsea u Mavericka.

Pozdrawiam i dalszej wytrwałości życzę bo szkoda tych kilkunastu stron przemyśleń i wyników.

EDIT: Aaaa no i zapomniałem napisać że miano aktywnego tradera nie dostałeś za ładne oczy tylko między innymi za pewien postęp jaki poczyniłeś w Swoim temacie od początku więc trzymaj się tego dalej :)

Edited by Kornik1985

Bartek widzę że się męczysz :)

Oczywiście dziewczyna powinna być dużo ważniejsza niż giełda, także ustal sobie priorytety i handluj w wolnym czasie, przecież nikt nie każe Ci siedzieć przy komputerze cały dzień, na giełdzie nikt nad Tobą nie stoi w białym kołnierzyku i nie mówi co masz robić i jak długo. Wrzuć troszkę na luz. Przede wszystkim nie wymagaj od siebie tyle ile wymagasz obecnie. Powodzenia, wszystko z umiarem, pamiętaj

no jesli wolisz pograc bez prezentowania to okej, Twoja decyzja, ale nie poddawaj sie, nie wszystko zawsze wychodzi tak jak chcemy, ale dzieki kazdemu kolejnemu wejsciu nabieramy doswiadczenia :) troche na niskich stawkach pograj, poprobuj moze z inna taktyka, na pewno sie uda :) powodzenia :)

btw. wypowiadam sie jak stary trader :lol:

Sign in to follow this  

• Create New...