Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
bag_gio

Progresja tenisowa

Recommended Posts

Witam

Mam chwile czasu więc postanowiłem, że jednak podzielę się moim pomysłem. Bardzo bym chciał, żeby ktoś stworzył do tego program - mam na ten temat dość dużo przemyśleń tylko brakuje mi umiejętności programowania.

Progresja tenisowa którą testowałem kiedyś na wirtualnych pieniądzach, polega na znalezieniu meczu tenisowego z kursem powyżej 2 i stawianie zwyczajnej progresji - lub jakiejś bardziej skomplikowanej to zależy.

Wiem, że wiele ludzi uważa, że progresja jest bez sensu i lepiej postawić mecz 1.01 i wychodzi na to samo. Nie do końca się z tym zgadzam. Siłą ma być to, że zarobki będą bardzo małe. Dzięki temu jednak, że będzie to w pełni zautomatyzowane zyski nie będą wymagały nakładu pracy.

Proszę o wasze opinie i ewentualne przemyślenia. Ogólnie szukam kogoś kto potrafi pisać programy do betfair !

Rozumiem, że chcesz obstawiać kursy 2.0- mecz za meczem, czy w trakcie meczu na jednego zawodnika?

Progresja to nie system, który przynosi zyski lecz zwykły model stawkowania. Jeśli płaską stawką masz +Yield to i progresja się sprawdzi z matematycznego punktu widzenia.

Jest dokładnie tak jak Scorpi pisze. W dodatku dodałbym, że progresja jest kompletnie sprzeczna z zasadami zarządzania kapitałem i nawet powiedziałbym, że to taka próba zaklinania rzeczywistości, bo jeżeli coś samo w sobie nie jest opłacalne, to próba uczynienia tego takowym, za pomocą progresji, to stąpanie po kruchym lodzie. Widziałem może jedną sensowną, ale akurat w tamtym przypadku miała ona jakiś sens, no i była ograniczona do kilku kroków. W innym przypadku przychodzi czarna seria i nie ma co zbierać. Nie mniej jednak ciekaw jestem szczegółów. ;)

Pewnie jakiś punkt końcowy jest konieczny. Jednak wszyscy wiedzą, że granie meczy 1.35 na chybił trafił nie da zysku za nic w świecie.

Pozwólcie, że przypomnę jeden malutki szczegół jaki musi być spełniony by progresja dawała gwarantowany zysk. Jest to NIESKOŃCZONY kapitał. Bardzo wam dziękuje za wasze sugestie, ale tu chodzi o coś innego. Wykorzystując to, że na bf stawiać można nawet 0.01 Można zrobić taką ilość progów która będzie gwarantowała + nawet w przypadku niepowodzenia. Zawsze można grać kusy powyżej 2. Jaki jest minus grania za 0.01 ?Chyba wszyscy wiedzą, jednak kluczem ma być to, że będzie to bot. Jeść to nie woła ;)