Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
amat0r

amat0r - IP/gambling

Recommended Posts

Dobra Pany! Wracam!

Postanowilem wrocic do prowadzenia tematu. Nie wiem ile bede mial czasu, ale postaram sie tu kazdego dnia zamiescic podsumowanie. Zazwyczaj jak zaczynalem prowadzic temat, to sie szybko zerowalem, wiec jesli w ciagu 3 dni zostane bez kasy, to znaczy, ze to wasza wina i bedziecie mi sie musieli zrzucic na kapital  :D

Nic sie nie zmienilo. 80 % moich zakladow to tenis IP, pozostalo 20 to tenis i nozna PP :) Nie wiem czy to trading czy gambling, ja raczej jestem zwyklym "obstawiaczem", ktory po prostu gra na betfair z dwoch konkretnych powodow:

- wyzsze kursy

- mozliwosc zamkniecia zakladu przed czasem

Wiekszosc swojego czasu spedzilem na bet365, tam rowniez wprowadzili mozliwosc zamkniecia zakladu przed czasem, ale kroja tam rowno :D

Grac zaczalem w piatek tj 10 kwietnia, jak wyplata przyszla :)

Zalozenie bylo proste, wplacilem tylko 200zl i mialem to podzielic na dwa rozne sposoby gry:

- 25 euro kapital poczatkowy - 10% zysku dziennie

- 25 euro kapital poczatkowy - proba ugrania 30% zysku dziennie przez 10 dni.

Jednak jak to u mnie bywa, plany jedno, trzymanie sie ich drugie. 95% moich porazek jest spowodowana, ktoryms z tych powodow: brak cierpliwosci/pazernosc/nietrzymanie sie okreslonego planu. Tym razem nic sie nie zmienilo, ale o wynikach pozniej. Dodatkowo ciezko grac na jednym koncie, rozdzielajac kapitaly na dwa osobne czlony, zeby za polowe grac jednym sposobem a za druga polowe drugim.

Konczac te moje wypociny powiem tylko tak:

Nie mam okreslonego planu. Celem jest budowa kapitalu tj 1000e. Gram ryzykownie, niemadrze i impulsywnie :) Jestem gotowy na porazke i mam swiadomosc, ze moge caly kapital stracic w przeciagu paru godzin :)

Bardzo chetnie przyjmuje wszelkie podpowiedzi, wskazowki, chetnie odpowiem na pytania, takze prosze pisac jesli ktos ma cos do powiedzenia :) A co do krytyki mojego stylu gry, mozecie sobie darowac, bo jestem swiadomy, ze gram inaczej niz Wy :)

Pozdrawiam amat0r 

Ps. Za chwile dodam podsumowanie pierwszych 5 dni ( az sie dziwie, ze tak dlugo wytrzymalem :D )

Podsumowanie 

10.04.15 - 14.04.15

Dzień 1-5

Nie bede opisywal konkretnych dni, bo juz nie pamietam co to tam sie dzialo dokladnie :) Jak w poscie powyzej pisalem, gre rozpoczalem 10 kwietnia od stanu ~50 euro. 

Podczas pierwszych pieciu dni zagralem łącznie 30 rynkow.

Bilans ( wygrane/porazki/zerowe ): 26/4/0

Piłka nożna

Bilans: 4 (3/1/0) -> +10,84e

Tutaj trafil mi sie jeden z czterech redów, Schalke wydawalo mi sie dobrym typem, ale mimo przewagi nie potrafili strzelic gola - wynik 0:0.

Bodajże w poniedzialek mialem grac backa na Valencie po okolo 1,45, ale nie do konca bylem pewien i dalem spokoj, zeby nie stracic zysku z calego dnia. Tak czy siak wynik 3-0. 

11t6fjq.jpg

Tenis

Bilans: 26 (23/3/0) -> +201,17 e

Tutaj 3 dosc pokazne redy, wzgledem kapitalu ktorym dysponuje. Łącznie na 150 euro. Pierwszego z nich dokladnie nie pamietam. Dosyc czesto gram tak, ze jesli underdog łamie faworyta na poczatku pierwszego seta, a jest to zawodnik dosc dobrze serwujacy i nie ma przepasci wielkiem miedzy umiejetnosciami obu zawodnikow, to gram na zwyciestwo seta przez underdoga. Jednak nie zawsze wychodzi to po mojej mysli, czego przykladem jest drugi red, na 40 euro. Kukuskin wygral swoje podanie po czym od razu odłamał Kolbe na 0-2, jednak oddal swoje kolejne 3 podania przelamujac jedno Niemca i przegral seta 6-4. Trzeci red, najwiekszy do tej pory i dodatkowo bolesny, bo pierwsze wejscie w rynek wczoraj i od razu katastrofalne w skutkach. Tutaj podobna sytuacja jak chwile wczesniej. Mannarino byl wedlug mnie delikatnym faworytem, dlatego wszedlem w wygrana seta przy podaniu Hiszpana i wyniku 15-40. Liczylem, ze Adrian przelamie, a tego nie zrobil, po czym set szybko poszedl do stanu 5-1 i zakonczyl sie 6-3. Drugiego seta Mannarino dostalo 6-0, widocznie to nie byl jego dzien :) Zdarza sie trafiac takie "perelki" :) Reszta pozniej byla juz idealna, wszystko na plus, czesc meczy pozwolila odrobic strate, zysk wypracowalem na dwoch zakladach. Chardy po 1,69 za okolo 70euro + najwyzszy dotychczasowy zaklad czyli wejscie za 100 euro po 1,35 w wygrana Tsongi, ktorej bylem niemal pewien. 

25qulue.jpg

2435d0n.jpg

Ako:

Bilans: 2 (2/0) -> +55,42 e

Tutaj dwa zaklady akumulowane. Nie ma co sie rozpisywac :)

Ten Delbonis ze screenu nizej to zwykly zaklad, doliczylem go do bilansu powyzej. Wyswietla sie tutaj poprostu, bo zagralem go do telefonie. 

5lsb2q.jpg

To by bylo wszystko. Na chwile obecna moj stan konta wyglada tak:

23gzeqs.jpg

Bilans ogólny ( 5 pierwszych dni ): + 267,43 euro

Obecnie zastanawiam sie nad wejsciem w wygrana Lorenzi'ego, ale poobserwuje i zobacze co tam sie bedzie dzialo :) 

Troche naspamowalem, ale 5 dni z glowy.

Zapraszam do komentowania. Pozdrawiam :)

Edited by amat0r

Lubisz szybką jazdę ,szybkim samochodem po dziurawych drogach tak to widze.

Kraksa Cie czeka jak nie dzis to jutro.

Kto co lubi,jak dla mnie na minus.

Podsumowanie 

15.04.15

Dzień 6

Tenis

Bilans: 6 (5/1/0) -> +120,73 e

Lorenzi v Fratangelo -> -117,90 e -> Jak w poprzednim poscie wspominalem, myslalem nad wejsciem w ten rynek. Zanim jednak dokonczylem moje wczorajsze podsumowanie, Lorenzi juz zaczal, wygral swoje podanie i przelamal do zera przeciwnika. Kupilem backa po 1,16 i sobie obserwowalem mecz. Pod koniec pierwszego seta, wywalilo mi strone, nie moglem w ogole wejsc na betfair, ani na kompie ani na telefonie. Wiec pozostalo mi tylko liczyc na wygrana :) Lorenzi wygral seta, w drugim prowadzil 5-3 i wtedy sie zaczelo. Oddal na 5-5, potem tiebreak przegrany. W trzecim secie wygrywal spokojnie swoje podania, przy czym mial kilka breakpointow, Amerykanin pierwsze cztery gemy serwisowe wygrywal do 40. Az przy stanie 4-4 Lorenzi zaczal od 0-40 i wiedzialem juz co mnie czeka :) Wynik 4:6 i red przy najwiekszej dotychczasowej stawce. Nie mam jednak do siebie pretensji, zagralem dobrze, gdyby gielda chodzila to bym zarobil, sila wyzsza. Tak czy siak, drugi dzien z rzedu rozpoczynalem ze sporym minusem i stanem konta 200 e. 

Robredo v M Granollers -> +31,79 e -> Najpewniejszy z moich dzisiejszych spotkan. Gładkie 6:1 6:1.

Kohlschreiber v Bautista Agut -> +70,12 e -> Spotkanie bardzo nerwowe. Bautista zaczal pierwszego seta od szybkiego wyjscia na prowadzenie 0:3, jednak po chwili bylo 4:4 i chwile pozniej tiebreak, w ktorym Hiszpan wygral tylko jedna pilke z szesciu przy wlasnym serwisie. Zdziwilo mnie to tym bardizej, ze dwa poprzednie gemy serwisowe wygral do 0. Drugi set rowniez rozpoczal od przelamania i za chwile bylo 1:5, gladko wygrany set. W trzecim secie szli rowno do stanu 4-4, Agut oddal na 5:4 i Kohlschreiber mial 3 pilki meczowe, jednak wszystkie obronione przez Hiszpana. Tiebreak na moja korzysc. Mozna powiedziec, ze szczescie ktore mi tutaj dopisalo wyrownalo pech na meczu Lorenziego.

Fognini v G Dimitrov -> +50,49 e / +22,59 e -> Drugi dosc latwy mecz. Jakos nie jestem przekonany do gry Fognini'ego, dla mnie jest taki slamazarny i ociezaly.

Viktor Troicki vs John Isner -> +63,64e -> Dla mnie 2.00 na Isnera to bylo value dnia. Postawilem na telefonie, zlapalem tylko 1,90, zagrane za troche mniejsza stawke niz planowo, bo poprzednie spotkania mnie bardzo milo zaskoczyly. Wiedzialem, ze bedzie tiebreak i rowna gra, oboje dobrze serwuja. Liczylem nawet na trzysetowke. Na moje szczescie John poradzil sobie w dwoch setach. 6:7 6:7!

16gmlw8.jpg

24qr393.jpg

Bilans ogólny ( 6 dni ): + 388,16 e

Stan konta: 438,63 e

Edited by amat0r

Podsumowanie 

16.04.15

Dzień 7

W koncu to czego potrzebowalem, czyli zielony dzien :) Wszystkie rynki na plus, co mnie bardzo cieszy!

Tenis

Bilans: 7 (7/0/0) -> +145,80 e

S Wawrinka v G Dimitrov -> +38,43 e / +19,60 e -> Tak jak juz wspominalem w ktoryms poscie, wchodze czesto w underdoga na wygrana seta, gdy ten przelamie. Tak bylo tutaj. W pierwszym secie po przelamaniu Grigora wzialem back na wygrana seta. W drugim podobnie chociaz juz za nizsza stawke. Wynik 1:6 2:6. Kto by sie spodziewal...

Robredo v Raonic -> +16,37 e -> Wejscie przy wyniku 2:3 i 0:40 w wygrana seta Kanadyjczyka. Udalo sie przelamac na 2;4 a potem juz dociagnal do konca seta. Dalej ten mecz odpuscilem, bo tylko w pierwszym secie w razie kreczu jest zwrot, pozniej wyniki rozliczaja w sposob kreczujacy = przegrany, a Milos juz na poczatku pierwszego seta korzystal z medyka, wiec lepiej bylo nie ryzykowac.

Veic v Dzumhur -> +9,91e -> Nie przepadam za gra challengerow, ale jednak postanowilem kupic Bosniaka. Wygral seta gladko 1:6, ale trzymalem dalej i nie sprzedalem. W drugim secie dal sie zlamac i juz nie odrobil. Na poczatku trzeciego seta udalo mu sie zlamac i wygrac swoje podanie, kursy polecialy w dol, wiec ucieklem z rynku od razu i dobrze, bo mimo prowadzenia 0:2 przegral seta 6:3. 

Berdych v Bautista-Agut -+37,40 e / +12,62 e -> Tutaj kolejno typy na wygrana meczu i wygrana 1 seta. Mecz to po prostu przeczucie, Berdych wydawal mi sie pewniejszy, tym bardziej, ze Hiszpan ledwo przeslizgnal sie przez poprzednia runde, gdzie obronil 3 pilki meczowe Kohlschreibera. Typ na wygrana seta Berdycha zagrany przy przelamaniu na 2:0, nie spodziewalem sie jednak tego, ze Czech odda swoje podanie. Co gorsza, musialem wyjsc z domu bo jechalem do roboty, dlatego ustawilem sie na layu i jedyne czego potrzebowalem, to zeby Berdych przy serwisie Aguta zdobyl jako pierwszy punkt na 15:0. Kursy by spadly i by ktos skupil. Jak na zlosc Hiszpan kroil przy swoim podaniu do 0 albo 15. Dopiero przy wyniku 6:5 zaczelo sie od 15:0 a pozniej 30:15 i bylem pewien, ze ktos skupil. Berdych seta wygral, mimo, ze oddal pilke na 5:6, ale Bautista oddal dwie kolejne i Tomas wykorzystal swoja szanse. 

Jurak/Maria v Duque-Marino/Puig -+11,47 e -> A tutaj jeszcze chwile temu po wejsciu na forum. Chlopaki na shoutboxie gadali o tym meczu, wiec przy przelamaniu na 0:1 w drugim secie kupilem back 2set dla Duque-Marino/Puig. O dziwo gładko wyszly na 0:5 i wygraly 2:6. 

11m4aaa.jpg

Bilans ogólny ( 7 dni ): + 533,96 e

Stan konta: 584,43 e

Edited by amat0r

Sign in to follow this  

• Create New...