Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Recommended Posts

No witam po 3 tygodniach bez wpisu. 

1 czerwca zacząłem redem tak potężnym że skasowałem 3/4 zysku z maja. Jeśli jeszcze raz mi przyjdzie do głowy wejście ip to sam sobie chyba palnę w głowę. W sumie poczatek czerwca wyniósł mnie -200e, następnie się ogarnąłem i powoli zacząłem odrabiać wszystko. Nietstey sesja i inne sprawy spowalniały moją gre co widać po datach grania. 

Muszę też ogarniczać grę nożnej do 0 lub blisko 0 bo redowałem przedwczoraj na brazylii na -40... 

Ogólnie ciężko się gra z małą ilością czasu, ale myślę że od piątku będę mógł się już skupić na bf w wiekszym stopniu. 

Co ciekawe... dziś dzięki podpowiedzi mj zerknąłem na krykiet, w pierwszym momencie miałem zysku 3e niesttey brak wiedzy o rzucie monetą przed meczem spowodował że winda zjechała razem ze mną do -20, na szczęście kurs wrócił i wyszedłem na -6, następny rynek niesttey trwa wrzucę go może jutro z delikatnym opisem. 

Byle do przodu!

post-1321-0-01570000-1435097086_thumb.jp

• 2 weeks later...

Też mi się zdarzyło raz to na krykiecie. Od tamtej pory kompletnie nie gram dyscyplin gdzie nie znam 100% zasad bo można się nieźle przejechać. Powodzenia!

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.