Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
sidney-trd

Powrót do korzeni - preplay by Sidney

Recommended Posts

Pierwszy dzień tradingu wygląda następująco. Skupiłem się na rynku meczu towarzyskiego Malty z Litwą. Po wstępnym oszacowaniu kursów + przyjrzeniu się sytuacji na oddsportal poszedł zakup LAY'a po 1.90-1.91. Całość sprzedana o ile się nie mylę po kursie 2.06. Bardzo przyjemny green na blisko 10% banku.

post-1138-0-13723900-1433778398_thumb.jp

Siemka !! ja też zamierzam od nowego sezonu piłkarskiego wrócić do korzeni :) Życzę sukcesów !!

Dzięki Kasta :)jest jeszcze dużo miejsca da nas w tym temacie :) tylko trzeba chcieć i wyszukać dobre info. Do wczorajszego tradingu dorzuciłem trochę LTD. Oprócz pre-play będzie to druga rzecz, której poświęce trochę uwagi. Głownie bazując na informacjach, insiderach, popularnych betach. Poniżej dwa udane trade'y ze stawką 50$.

W meczu Kameroonu - public bet na gospodarzy, zaraz po strzeleniu jednego gola, nie minęło minuta, dwie i było już 2-0 ---> wyjście z rynku.

W drugim przypadku wyjście w połowie meczu gdzie gospodarze prowadzili 1-0 oraz drużyna przyjezdnych otrzymała czerwona kartke.

Propozcja: Duże spadki na Angelholms, które gra z Jonkopings, osobiście tego nie gram, gdyż uważam, że już brakło value, ale można z tego co nie co wyciągnąć

Zysk: 08/06 - 127$

BANK: 527$ (+ 127$

Miłego dnia !  :D

Edited by Kuchar

Nie wiem jak innym, ale u mnie screenów nie widać. Sidney z jakich dokładnie stron bierzesz info o kontuzjach itp. ? Swoją drogą, kozak jesteś w typowaniu pre :-)

Polecam przymierzyć się do:

• Lay Chiny          Chiny - Kamarun

http://www.oddsportal.com/soccer/world/world-cup-women/china-w-cameroon-w-fT02uQCr/

mecz dopiero 21-go ale warto już dziś się ustawić, ponieważ wzrosty powinny być stosunkowo duże.

PS: @skeleton, screeny postaram się poprawić, co do kontuzji, to warto poszukać stron z insiderami. Jeśli jesteś dobrym typerem powalcz o dostęp do closed forums - to dużo daje, dam bezpośrednio nie posiadam, ale zamiarzam powalczyć po wakacjach. Za to at least jeden dobry kontakt, od którego dostaje info :)

Pozdrawiam :)

Edited by sidney-trd

Beng, beng, beng Traderzy! :)

https://www.youtube.com/watch?v=FQFG7CK5zgc

Celem usystematyzowania gry i prowadzenia statystyk kontynuuje prowadzenie bloga wraz z rozpoczęciem lig europejskich!

Dzisiejszego dnia było mało tradowania, powrót z obczyzny, mało czasu, piękna pogoda, trochę sportu, spędzanie czasu ze znajomymi. Jednak była okazja by wejść w rynek Brazylijski Goias - Atletico-MG, gdzie rozpoczęły się spadki na gospodarzy, podłączając się pod trend była okazja to zarobienia kilku ticków. Niestety po 3,35 udało mi się złapać tylko część stawki, reszta poszła po 3.20. Wyjście po 3.15 w związku z informacja nt. kolejnego spotkania.

post-1138-0-59706800-1439140897_thumb.jppost-1138-0-73855700-1439140905_thumb.jp

Kolejne spotkanie to Telstar - Waalwijk, które odbędzie się jutro o godzinie 20.00. Wszystko opisane dokładniej w rynkach tradera na naszym forum. Póki co - zgodnie z planem, kurs ładnie systematycznie rośnie, przynajmniej na bukach, a giełda się z biegiem czasu powinna również dostosować :).

Lay Telstar @ 2.44

Spotkanie: Telstar - Waalwijk

Propozycja: Lay Telster
Kurs: 2.42 - 2.44
Info:

• mały rynek, dopiero się kształtuje.
  • Z Telstar odeszła ich gwiazdka - Seuntjens 17 goli i 11 asyst.
  • Waalwijk wszędzie chwalone za testowe, towarzyskie mecze w przeciwieństwie do Telstar
  • Waalwijk podpisała kontrakt z młodymi perspektywicznymi graczami
  • W zeszłym roku mieli problem z defensywą ale zakontraktowali Rienstra and Kindermans'a
  • Kibice Telstar zażenowani grą swoich piłkarzy.
  • Kursy lecą do góry, powinny być bardzie wyrównane

post-1138-0-69908800-1439141018_thumb.jp

Mało czasu na grę, jeszcze mniej na pisanie :) tydzień zleciał bardzo szybko, ale był stosunkowo owocny, włącznie z dzisiejszym dniem, na który poświęce ten post.

Zaczęło się od tradingu Shakhtarze - lay, co okazało się bardzo dobrym posunięciem, kurs poszybował maksymalnie o 16 ticków w górę. Miałem zamknąć pozycję przy kursie w granicach 1,85-1,86 ale nie liczyłem, że zadziałał mi tick-off set i sprzedaż automatycznie nastąpiła ok. 1,80-1,81 z zyskiem ok. 55$.

post-1138-0-10074300-1440538484_thumb.pn

Zgodnie z planem na tym, miał zakończyć się dzisiejszy trading, aczkolwiek przeglądając oferte spotkań live na bet365 wpadło mi w oko spotkanie trwające od ok. 10 minut pomiędzy Evian TG - Clermont, które toczyło się na w bardzo szybkim tempie, co chwila niebezpieczne ataki, statystyki wskazywały, że bramka może paść lada moment. Postanowiłem wejść 50$ liability i zagrać LTD. Długo nie trzeba było czekać. W przeciągu 10 minut wpadła bramka dla gospodarzy, chwilę później kolejna i można było zamknąć rynek z greenem opiewającym na 17$.

post-1138-0-92911800-1440538678_thumb.pn

Tak w wielkim skrócie kształtował się dzisiejszy dzień, z którego jestem zadowolony. Przeglądam jutrzejszą ofertę i nic specjalnego nie wpadło mi w oko do tej pory. Najprawdopodobniej rano wrzucę jakąś propozycję, ale wraz zawczasu ustawionym stop-lossem.

PS. Dla cierpliwych, polecam przyjrzeć się spotkaniu Leyton Orient - Briston, kurs na gospodarzy powinien pójść w górę, ale płynność słaba. Kurs w Pinku 2.03 :)

Enjoy ! :)

Edited by sidney-trd

Na dziś jedyne co wygląda wg mnie ciekawie to Lay Partizan @ 2.10. Wydaje mi się, że kurs na nich jest zaniżony, a BATE wcale nie jest takim pionkiem do bicia by płacić za ich zwycięstwo 4:1, szczególnie, że wygrali poprzednie spotkanie 1-0 i kurs na nich oscylował około 2.25 na Pinku.

Luzna propozycja, nie taka pewna jak wczorajszy Shaktar, więc warto ustawić się 3-4 ticki niżej ze stop-lossem, jakby jednak kurs zmienił swój kierunek i zaczął uciekać w dół :)

Good Luck! :)

Edited by sidney-trd

• Create New...