Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
kris13

Liability a stake

Recommended Posts

Witam

Szukalem czym sie rozni liability od stake, lecz nie moglem tego znalezc. Wiec czym rozni sie liability od stake oraz co to jest offset i fill or kill?

D

Zacznę od tego że w goglach można to znaleźć jeśli się tylko chwilę poszuka.

Liability - zobowiązanie , ma to znaczenie gdy grasz zakład typu Lay, ustawiając liability np. 100 euro po kursie lay 1.5 masz 100 euro zobowiązania i 200 euro do wygrania, gdy klikniesz lay 1.5 z zaznaczoną opcją staka 100 euro zagrasz za 50 euro zobowiązania a do wygrania masz 100 euro. Przy zakładach typu back nie ma znaczenia czy masz ustawione stake czy lability.

stake - stawka

offset - opcja która pozwala ustawić automatycznie kontrę na zadaną liczbę ticków, działa to tak że np. grasz back po kursie  1.5 i ustawiasz offset na 1(tick). Po przyjęciu całej Twojej stawki po 1.5 automatycznie cymatic ustawia Ci kontrę 1 tick niżej po 1.49.

fill or kill - osobiście nie używałem tej opcji i wiem tylko to co wyczytałem że działa to tak że jak ustawisz zakład z zaznaczoną tą opcją to stoi on w kolejce do skupienia tyle czasu ile w tej opcji ustawiłem, ustawisz 5min to po 5 min jak nikt nie skupi to zakład zniknie.

Pod tym linkiem masz wszystkie opcje podstawowe w cymaticu wyjaśnione: Cymatic