Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker
sidney-trd

Styczeń 2017 - Podsumowanie serwisu Premium

Promowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich traderów :)

Nadszedł czas podsumowania pierwszego w tym roku okresu rozliczeniowego w Premium. Styczeń już za nami, a my możemy pochwalić się zielonym kolorem w Premium :) Zacznę od kilku słów wstępu, określając zmian jakich dokonaliśmy. Mianowicie, aby być bliżej użytkowników, móc szybciej odpowiadać na pytania, czy też z czysto technicznej strony znacznie szybciej dzielić się informacjami, postanowiliśmy przenieść komunikację na komunikator WhatsApp. Myślę, że wyszło to wszystkim na dobre B) Na pewno pomaga nam to znacząco jeśli chodzi o czas reakcji, co często gra kluczową rolę. Kilka przykładów w styczniu już to potwierdza :)

Przechodząc do suchych faktów, poniżej przedstawione jest zestawienie wszystkich (prawie wszystkich, część zerowych rynków nie została zawarta), które zostały upublicznione jako propozycja do zagrania:

styczen.png

Jeśli chodzi o czysty trading, staraliśmy się by rynki zostały starannie dobierane, ograniczając liczbę ujemnych, stratnych spotkań. Osobiście uważam, że liczba >20 rynków to za dużo i wciąż w tym zakresie mamy pole do ulepszenia serwisu. Należy jednak zaznaczyć, że miesiąc został zamknięty na plus, co daje powody do radości !

Przechodząc do spraw niekoniecznie czysto tradingowych, mieliśmy kilka propozycji, informacji, które były pierwszorzędne. Były takie, że aż grzechem było je wypuścić, nie zostawić czystego beta czy też zagrać zakład z możliwością odsprzedaży.

1. Balmazujvaros - Poli Timisoara

Rynek spotkania towarzyskiego, niestety chyba nie był dostępny na giełdzie, od razu poszła informacja, że zakład od ręki po 2.70 oraz 2.50. Goście przyjeżdżali do Węgier rezerwami, juniorami. Ich pierwszy skład grał sparing na "miejscu" tego samego dnia. Pierwszy skład wygrał 4-0 i taki sam wynik padł w spotkaniu na Węgrzech, gdzie głębokie rezerwy zostały wystawione, z tym, że oczywiście była to porażka. Kurs 2.70 siadł bez najmniejszego problemu. Kurs możliwy do odsprzedaży to 1.48 10-15 minut przed rozpoczęciem spotkania.

2. Venados - Chivas

Spotkanie możliwe do zakupu na giełdzie po 2.66, u buków 2.90. Informacja: większość składu, które jechała na spotkanie z Venados to zawodnicy poniżej 20 roku życia. Szybki spadek do granic 2.00 :)

3. Solyaris - Saturn Ramenskoye

Rynek dał o sobie dał znać przed południem, kiedy to niespodziewanie na Betfair napłynęła podejrzana kasa. W momencie gdy na Match Odds było przetradowane niecałe 300E, na rynku Half-Time obrót oscylował w granicach 7-8 tysięcy. Wraz z biegiem czasu kasy były coraz więcej, a kurs kręcił się w okolicach 2.00. Sugestią z naszej strony był bet u buków ~ kurs 3.50. Chwilę później również został podesłany screen z opcją bet'a łamanego 2/1 (HT/FT). Niewielu zapewne złapało kursy, ale kto się postarał to znalazł możliwość u bukmacherów. Informacja została podesłana później także do grona zaprzyjaźnionych typerów z Ameryki Południowej.

16593815_1408357285863267_1314593985_o.jpg

Podsumowując, przepracowaliśmy pierwszy miesiąc bardzo solidnie, co pokazują wyniki :) Należy podkreślić duże znaczenie przenosić na Whatsapp, jak również dobrych informacji, szczególnie tych trzech perełek, które bezstresowo w kilka minutach mogły przynieść ciekawe greeny. W chwili obecnej ściśle współpracujemy z:

- rosyjską grupą traderów (community)

-  bettorami z Ameryki

- sami wyszukujemy informacji

- testujemy matchanalyzer.at - dla ciekawskich, więcej info na FB.

- testujemy stosunkowo kosztowną współprace z konkretnym traderem, zapowiada się obiecująco.

- kilku mniejszych zaprzyjaźnionych bettorów (bałkańskich)

 

Dziękujemy serdecznie za ten miesiąc i liczymy, że następny będzie również owocny w profity.

 

Pozdrawiam serdecznie

Sidney

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×