Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
1899

"To mężczyzna robi forsę, a nie forsa mężczyznę..."

Recommended Posts

Ostatnimi czasy ekperymentowałem trochę z tenisem i było różnie. Trzy razy utrata bądz co bądz niewielkich pieniędzy będących wówczas zobowiązaniem po wystawieniu laya, bodajże dwa razy zysk. Z pewnością tenis i konie to dwie ciekawe alternatywy dla tego, czym zajmuję się teraz. Jak na razie jedynie alternatywy, bo ewentualne zyski z tych dyscyplin to raczej melodia przyszłości, i to wcale nie tej niedalekiej.

Przemyślałem pewne sprawy(znowu? K... jego mać!) i w końcu zdecydowałem się na wypłatę 113e z obecnych dotychczas na koncie 913. Kwota może i niewielka, ale na "waciki" będzie. Nie mogę robić z tej bariery 1000e takiej szopki, bo prędzej czy pózniej mnie to zje. Cieszę się, że w końcu posłuchałem rad ludzi z forum i otoczenia. Tym bardziej, że taka wypłata praktycznie nie zmnienia mojej sytuacji na giełdzie. W przerwach i tak operuję stawkami rzędu 300-400e, znacznie większe często nie pozwalają na komfortowy handel, a na dłuższą metę nie udzwignie ich moja psychika. Trzeba w końcu przestrzegać jakichkolwiek zasad money-managementu, a w szczególności tych, które siedzą w głowie.

Na chwilę obecną wydaje mi się, że czuję się lepiej. Robię małą przerwę od giełdy i jeśli będę miał możliwość handlu na wyczekiwanym przeze mnie EURO, na pewno zdam tutaj obszerną relację z rynków, które, mam nadzieję, będę z powodzeniem zaliczał ;)

widze slowo tenis w poscie! to juz postep:) a jak bedzie tenis + green to ło matko!!

na pozwznie - zdanie moje znacie - preplay i jakies inplay w przerwach skalpy po 2 tiki to nie moja dzialka...ale inplay jak sie dzieje to i owszem....

widzielisce wczorajszy mecz williams razzano - na rolandzie - williams poleciala ale 3 set - zlwaszcza przepiekny ostatni gem gdzie kursy byly od 1.40 na razzano przy pilce meczowej do 1.45 dla williams przy entym juz breakpoincie.

takiego skoku mozecie sie spodziewac tylko jak konsie inplay wywali:) z 1.01 na 1000:) lub w koszykowce gdy padnie koszt za 3pkt na mecz no i kilku jeszcze innych dyscyplinach...

dlatego polecam tenis jak najbardziej i mozesz przy tym banku spokojnie dac rade zrobic 10-20% dziennie - zwlaszcza jak jest tyle meczy na RG ze nie dasz rady ich na raz ogarnac.

taka uwaga co do samego rg w tym roku.

w zeszlym roku firma babolat wypuscila nowe pilki jakimi grali tenisisic na rg. okazalo sie ze sa za lekkiie i nie maja odpowiedniego 'pier...."-cia. w tym roku babolat zmienil sklad pilek i sa odpowiednio ciezsze - co powoduje ze gracze ktorzy regularnie odwiedzaja silke maja mega power i wala nia tak ze moze sie wryc w kort jak kiedys roddikowi (

).

To powoduje ze bardzo latwo jest favorytowi wygrac, chyba ze cos sobie ubzdura jak serena:)

wiec wolna powierzchniarg+szybka pilka= dosc szybki lot pilki co w rezultacie daja ogromny atut dobrym serwerowm zarowno meskim jak i damskim...

pozdro

spaced

ja tam przerwy w gieldzie odradzam. chyba ze jakies wazne sprawy prywatne.

Sprawy prywatne to może nie, ale chwilowy brak neta i owszem :)

Sign in to follow this  

• Create New...