Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Gdy backiem nie idzie...

Recommended Posts

• Replies 41
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam, witam będę prowadził tutaj swój dziennik niskich layów na tenisie. Więc jak to się zaczeło? Wraz z nowym rokiem chciałem sobie pograć na tenisie, niestety frajerzy przestali płacić a gra na pun

Ostatnie dwa dni całkiem ładny wynik. W mojej grze zaszły pewne zmiany, w pogoni za lepszą skutecznością teraz bardzo dokładnie przeglądam statystyki, oglądam przekaz z meczu, szukam siły słabości dan

Ostatnie dwa dni bardzo ładnie, bardzo ładnie, tzn. wczoraj miałem okazję przytulić rekordowego greena w tym sezonie, do życiówki brakowało ledwie parę euro, więc jak to było? Był to turniej z cyklu A

Posted Images

No to lecimy z tym koksem, po kilku miesiącach przerwy postanowiłem wrócić do tematu, w sumie podsumowując to co się działo w tamtym roku to zrezygnowałem z tej strategi tylko i wyłącznie z powodu dużych strat spowodowanych przez turniej ATP Challenger bez płynności, także wracam z kilkoma usprawnieniami:

1. ZERO GRANIA ATP CHALLENGER

2. ZERO GRANIA KWALIFIKACJI ATP, WTA

3. GRANIE TYLKO ATP 250 i WTA INTERNATIONAL SERIES

4. ZERO GRANIA ZAWODNIKÓW NO NAME

5. PRECYZYJNIE DOBIERANIE MECZY

Startujemy z bankiem 100€

Stawka 50-150% stawki właściwej

Ryzyko 5% banku

Wieczorami bądź na początku dnia postaram się umieszczać listę meczy które potencjalnie będą mnie interesowały, lecz proszę się tym nie sugerować bo czy zechcę zagrać dane spotkanie zależeć będzie jeszcze od kilku czynników, rynków nie będę opisywać, na koniec dnia wkleję P/L i spiszę sprawozdanie ile procent powyższego planu wykonałem danego dnia.

EDYCJA PLANU :P

No to lecimy z tym koksem, po kilku miesiącach przerwy postanowiłem wrócić do tematu, w sumie podsumowując to co się działo w tamtym roku to zrezygnowałem z tej strategi tylko i wyłącznie z powodu dużych strat spowodowanych przez turniej ATP Challenger bez płynności, także wracam z kilkoma usprawnieniami:

1. ZERO GRANIA ATP CHALLENGER

2. ZERO GRANIA KWALIFIKACJI ATP, WTA

3. GRANIE TYLKO ATP 250 i WTA INTERNATIONAL SERIES

4. ZERO GRANIA ZAWODNIKÓW NO NAME

5. PRECYZYJNIE DOBIERANIE MECZY

Startujemy z bankiem 100€

Stawka 50-150% stawki właściwej

Ryzyko 5% banku

Wieczorami bądź na początku dnia postaram się umieszczać listę meczy które potencjalnie będą mnie interesowały, lecz proszę się tym nie sugerować bo czy zechcę zagrać dane spotkanie zależeć będzie jeszcze od kilku czynników, rynków nie będę opisywać, na koniec dnia wkleję P/L i spiszę sprawozdanie ile procent powyższego planu wykonałem danego dnia.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.