Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Horse Racing (betfair)

Recommended Posts

• 1 month later...
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Duży plus w krótkim okresie to żadna sztuka - popatrz na challenge na forum geeksa (z 5 do 1k nie pamiętam dokładnie, ale na pewno poniżej tygodnia; i to do tego kilka razy) czy też na wyczyny Pointsa

Ryzykujesz 100 dla 9.35. Czyli musisz mieć 91% skuteczności, żeby być na maleńkim plusie. Trochę dużo (większość stara się mieć widełki na poziomie 84-87%), szczególnie że przy systemach opartych na l

Nie chodzi mi o to, że ktoś jest lepszy albo gorszy, ale o dbanie o dobre nawyki od samego początku przygody z betfair. Sam straciłem mnóstwo czasu na ponowną naukę tradingowego "abecadła", a myślałem

Posted Images

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.