Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
RobertoW1

HORSE RACING TRADING

Recommended Posts

witam, ja mam problem aby w ogóle wejść na stronę wyścigów konnych na betfair. Wyskakuje mi błąd 404 że strona nie istnieje. I teraz mam pytanie. Czy Wy również mieliście takie problemy i jeżeli tak to jak je załatwiliście? Bo już sam nie wiem co mam zrobić. Teraz jestem na etapie myślenia że mój komputer jest za stary na wyścigi konne he he:D pozdro

Ja nie mam takiego problemu. Jaki masz windows? posprawdzaj jeszcze może internet?

Witam traderów miałem sobie dziśiaj zrobić wolne od tradingu i pojechać do znajomych na piwo, ale nic z tego nie wyszło 

i zostałem w domu, więc odpaliłem kompa i zabawiłem się w in-play, z przykrymi konsekwencjami :angry:

Niedzielna praca w gówno się obraca!!!

post-9223-0-17658200-1427058182_thumb.jp

Witam 

Dzisiejsze rynki kucyków to istna masakra, niskie obroty i scalping. Był jeden duży swing z 4,00 na 2,70 ale nie wykorzystałem z niego nawet 90%, wolałem dzisiaj pykać po 2 euro ;)

post-9223-0-80462100-1427219390_thumb.jp

Dziś chciałem się poczuć jak Peter Webb i zacząłem dużymi stawkami, z czego 2 swingi złapałem a 3 nie. Po godzinie adrenaliny zmniejszyłem stawki i leciałem po staremu. 

post-9223-0-65251000-1427312790_thumb.jp

Siemka 

Wyznaczam sobie od dzisiaj cel, którym jest 100 euro dziennie.

Na jakiś czas zawieszam bloga i odezwę się jak tego dokonam, nie ukrywam że będzie ciężko ponieważ muszę zwiększyć

obroty 3-krotnie. Odezwę się jak tego dokonam i podzielę się z Wami doświadczeniami. 

Pozdrawiam dużych greenów  :D

Siemka 

Wyznaczam sobie od dzisiaj cel, którym jest 100 euro dziennie.

Na jakiś czas zawieszam bloga i odezwę się jak tego dokonam, nie ukrywam że będzie ciężko ponieważ muszę zwiększyć

obroty 3-krotnie. Odezwę się jak tego dokonam i podzielę się z Wami doświadczeniami. 

Pozdrawiam dużych greenów  :D

Nie radziłbym od razu stawka razy 3. Nie pójdzie ci pomyśli 2-3 rynki i od razu będziesz w głowie miał galimatias. Nie od razu Kraków zbudowano, trzeba zwiększać stawki ale nie aż o tyle. 

Nie radziłbym od razu stawka razy 3. Nie pójdzie ci pomyśli 2-3 rynki i od razu będziesz w głowie miał galimatias. Nie od razu Kraków zbudowano, trzeba zwiększać stawki ale nie aż o tyle. 

Wiem Tarpat, chcę progresywnie do tego podejść bo jak narażie gram płaską stawką 4*25e, a teraz 4*30, 4*40 itd.

WITAM PO MIESIĘCZNEJ PRZERWIE

Ostatnio zakończyłem bloga na tym iż, wrócę jak będę osiągał stały profit 100e dziennie. Nie chcę aby niektórzy myśleli, że się poddałem

i tak, jak szybko powstał ten blog, tak się skończył. Dlatego chcę od jutra tj. 1 maja zrobić mały challenge, posiadając budżet 1k chcę zrobić dodatkowe 3k,

zobaczymy jak długo będzie to szło. Sami ocenicie czy ten czas z przerwą od bloga wpłynął na korzyść, czy też nie. Jeśli moim postanowieniem było 100e,

to powinienem wyrobić się w całym maju.

pozdrawiam

Masz zbyt wysokie stawki co do salda. Ja kiedyś wszedłem backiem za jakieś 70% kapitału w preplay. Zaraz po otwarciu pozycji nastąpiła awaria betfair i nic już nie dało się zrobić oprócz modlitwy:) Jak się skończyło to wiadomo

nie musi być awaria wystarczy np, że koń stanie w miejscu tuż po starcie albo zrzuci dżokeja

kto czeka do samego startu ? bo ja nie

I słusznie bo to pewna wtopa, ja tylko wymieniłem potencjalne zagrożenia poza awarią, które są rzadko ale czyszczą z hajsu niesamowicie.

powodzenia w challengu, na siłę go nie ciśnij bo może się to źle skończyć.

I słusznie bo to pewna wtopa, ja tylko wymieniłem potencjalne zagrożenia poza awarią, które są rzadko ale czyszczą z hajsu niesamowicie.

powodzenia w challengu, na siłę go nie ciśnij bo może się to źle skończyć.

Dzięki. Raz wtopiłem  jak internet siadł!!! Teraz jestem zabezbieczony 2 kompy+ 2*internet

• Create New...