Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Trading pre-play w moim wykonaniu

Recommended Posts

• Replies 38
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak było 1. Gram preplay. Dobrze idzie. Wow jestem w tym dobry (znam to) 2. Skoro idzie dobrze to po zbierać grosze, wejde inplay i postawie 25% salda 3. Yeah udało się. Zarobiłem 5euro.    A tak

Panowie, moim zdaniem nie ma co dyskutować. Nieważne jest jak się zarabia, aby być do przodu Jeżeli chce wchodić IP, niech będzie. Jeżeli nie szanuje swojej kasy i wyzerowanie nie robi wrażenia- jego

Grosz do grosza i bedzie kokosza   Mkniesz do przodu niczym "polny zapierdalacz" czyt.zajac xd

#17 +3,39

Wszystko było na dobrej drodze do tego, aby sprzedać po 1,52 jednak ktoś postawił ścianę na 1,53, po czym momentalnie przesunął na 1,54 więc postanowiłem ustawić lay na 1,55. Na screenie widać tę ścianę właśnie na 1,55.

bf3oxn009pb1.jpg

#17 +3,39

Wszystko było na dobrej drodze do tego, aby sprzedać po 1,52 jednak ktoś postawił ścianę na 1,53, po czym momentalnie przesunął na 1,54 więc postanowiłem ustawić lay na 1,55. Na screenie widać tę ścianę właśnie na 1,55.

bf3oxn009pb1.jpg

witam, Ciekawe testowe tradowanie...  pozdrawiam

p.s

To prawda chciwy traci podwójnie - wiem coś o tym

Edited by czerwinek
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.