Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Czajekmilenium pre play TENIS

Recommended Posts

"Solidarność graczy"

Wpadłem na pomysł założenia związku działającego na rzecz dobra graczy i działaniu w wspólnym interesie nas wszystkich. Bukmacherzy mimo dużej konkurencji w sieci nie zawsze graja w sposób uczciwy. Dobrze wiedzą, ze polscy gracze raczej są bezsilni w porównaniu z graczami z wysp brytyjskich. Powód wszystkim dobrze znany, wprowadzonej w 2010r ustawy hazardowej, która określa zakłady w sieci nielegalnymi. Na forum dość często słychać o przypadkach niewłaściwego zachowania wobec gracza. Jednak wiadomo, ze samemu trudno wygrac z wielkimi koncernami. Nie mowie tutaj o jakis spektakularnych akcjach, ale np masowego wysyłania emali do supportow w sprawach, gdzie gracz naszego forum bedzie ewidetnie oszukiwany.

Co myślicie o tym pomyśle ?

• Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

System deszcz

Witam ! Tenisem interesuje sie od 5 lat. Na betfair gram od 3 lat z róznymi skutami. Głównie handlowalem na rynkach " in play ". Moja taktyka była nawet skuteczna. Głównie gralem niskie kursy lay

Tutaj wspomnienie ze zlotu

Posted Images

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Zastanawiam się czy kontynuować temat czajka jako jego żona. Czajek obecnie przebywa na odwyku, a ja musze zając sie utrzymaniem rodziny. Mamy na głowie jedno dziecko. Posiadam dostęp do jego konta na betfair i bet365. Opatentowałam już pewien zloty system, który jak myśle przyniesie mi duże profity.

• 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Dzisiaj skupilem sie na meczu Gulbisa. Juz od samego powstania rynku kursy byl wysoki. W godzinach 12-13 kurs poszybowal do 1,8. Wiec zaczolem go backowac do samego meczu. Dalo to zysk 40e

Edited by czajekmilenium

Na dzisiejsze handlowanie znalazlem interesujace spotkanie. Juz czuje tam mozliwosc zarobku.Do meczu pozostalo jeszcze kilkanascie godzin. Wygenerowal sie juz duzy obrot, jak na tak wczesna pore. Z ciekawosci postanowilem zajrzec na strone IO i dowiedziec sie czy Nimiec zagra na turnieju olimpijskim. Okazuje sie, ze gra!. Wiec moje pytanie co on robi jeszcze na tym turnieju? Jeżeli pierwsze rundy turnieju olimpijskiego ruszaja w sobote i niedziele. Wydaje mi sie ze rynek zaczyna juz cos podejrzewac. Mysle, ze warto tutaj jutro sprobowac pohandlowac. Plynosc tego rynku powina byc znakomita

post-149-0-17469200-1343172135_thumb.png

System " suspended match"

To system ktory laczy "system dolek i system gorka". System ten nie jest zadnym odkryciem. Juz rok temu zauwazylem, ze podczas przerwanych meczow z powodu deszczu lub zapadajacych ciemnosci mozna dobrze zarobic. W rynek wchodze stopniowo. Najpierw probuje sie zorientowac jaki moze byc sredni kurs danego meczu, kursy kupuje na gorce lub w dolku.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.