Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Czajekmilenium pre play TENIS

Recommended Posts

Po tych wynikach jakie osiągnąłem dzięki Czajkowi postanowiłem zapłacić mu 200e w zamian za typy na blogu. Mam nadzieje że pieniądze nie pójdą na marne.

serio przeznaczyles kasiore dla czajka? :D z jednym sie zgodze. tez mam nadzieje, ze nie pojdzie na marne :D

czajek: nie opowiadaj glupot tylko bloguj. skad wiesz ile osob czyta blog, a ile korzysta z typow? zicoo podal ci statystyki wiec sam widzisz, ze nie sa najgorsze. to, ze nie ma wpisow innych userow w blogu nie oznacza, ze jest on slaby.

ps. nie zadluzaj sie zanadto, bo w koncu braknie for ;)

• Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

System deszcz

Witam ! Tenisem interesuje sie od 5 lat. Na betfair gram od 3 lat z róznymi skutami. Głównie handlowalem na rynkach " in play ". Moja taktyka była nawet skuteczna. Głównie gralem niskie kursy lay

Tutaj wspomnienie ze zlotu

Posted Images

Podsumowując

Rynki Pre play

1 Kohlschreiber P. - Dolgopolov O. 1.76 back Dolgopolov +3 ticki -------> 6e zysku

2 Malisse X. - Murray A 1.18 lay Murray + 1 tick -------> 2e zysku

3. Cilic M. - Clement A. 1.43 back Cilic + 3 ticki -------> 6e zysku

4. Mannarino A. - Simon G. 1.49 back Simon + 3 ticki -------> 6e zysku

5 Verdasco F. - Nalbandian D. 1.90 back Verdasco + 12 ticków -----------> 24e zysku

6 Roddick - Verdasco 1.54 back Roddick + 3 ticki -----------------> 6 e zysku

7 Hantuchowa - Ivanovic 2.00 back Hantuchowa + 10 tickow ------------------> 20 e zysku

8 Zvonarieva - Stosur 1.91 lay Zvonarieva + 21 ticków --------------------> 42 e zysku

9 Kvitova - Wickmayer lay 1.34 Kvitova + 3 ticki ------------------> 6e zysku

10 Lisicka - Bartoli lay 1.88 Lisicki + 15 tickow ------------------------ > 30e zysku

11 Nadal - Fish lay 1.12,1.13 Nadal + 5 tickow -------------> 10 zysku

12 Sharapova - Lisicki back 1.45 Sharapova + 4 ticki ------------------> 8e zysku

13 Djokovic - Tsonga lay 1.48 Djokovic + 3 ticki -----------------> 6e zysku

Gre zaczołem 9 czerwca

Przez 20 dni

Gralem 13 rynków

13 rynków na plus

Razem udało sie zebrać + 86 ticków

Przy równej stawce 200e back i lay daje to 164e zysku

Daje to 82% zysku

Edited by czajekmilenium
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.