Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
baros19

Baros trading

Recommended Posts

@baros19 ja czasem z przymusu muszę śledzić wszystkie wpisy na forum ale... Twój blog naprawdę fajnie się czyta. Dobrze prowadzisz swój dziennik i mam nadzieję, że dzięki temu nabierzesz większego doświadczenia - wtedy większe greeny same przyjdą.

Po dzisiejszym typach widzę, że różnie to wygląda - nie wiem jakimi stawkami operowałeś i jaki jest P&L ? Rynki w meczach międzynarodowych mają swoje prawa - osobiście wolę ligi, chyba, że MS czy ME, które będą w czerwcu... Pochwal się jak dzisiaj wyszedłeś z podanych rynków...

No i na koniec standardowo powodzenia w najbliższej przyszłości;-) Greenów;-)

Dzięki Kuchar za miłe słowa. "Rynki w meczach międzynarodowych mają swoje prawa" Coś w tym jest :)

Dzisiejszy dzień słaby, no ale nie zawsze można wygrywać. Najczęściej gram za ok 150 e, z tym że rozkładam je na 3 x 50 e, za każdym razem ustawiając się tick wyżej. Najlepiej handluje mi się w weekendy albo późnym wieczorem kiedy mam czas na obserwowanie rynku. Dwóch z czterech propozycji nawet nie udało mi się zagrać, ale podsumowując:

1. Rumunia vs. Białoruś

Nie zagrałem. Z tego co widziałem można było wygrać albo przegrać 1-2 ticki

2. Serbia vs. Włochy

Totalna porażka. Na szczęście nie zagrałem

3. Czarnogóra vs. Anglia

Strata: 5 ticków

Ustawiłem się wyżej. Odpowiednio 1.75, 1.76 i 1.77. Skupiło za 1.75, a ja widząc, że kurs idzie w górę odpuściłem pozostałe 100e. Sprzedałem za 1.80 ze stratą 5 ticków. Jednak, można było zarobić bo aktualnie kurs kręci się w granicach 1.69 - 1.70

4. Grecja vs. Chorwacja

Strata: 4 ticki

Jestem strasznie zły na siebie za ten rynek. Jedyny, na którym się dzisiaj skupiłem w całości. Zakupione po 2.90 i 2.88. W pewnym momencie kurs spadł do 2.82 na giełdzie a u bukmacherów nawet do 2.67!! Miałem nadzieje, że dalej będzie spadać, jednak na 2.80 stało ponad 56 k i nie chciało się ruszyć :) Mógł być green na 3 ticki jest red na 4.

Edited by baros19

Po wczorajszym kiepskim dniu i minusie 8.51e , dzisiejszy dzień jak najbardziej udany. Prawie udało się odrobić wczorajszą stratę. W związku z tym, że tick tickowi nie równy, zmieniam opis zysku/straty :)

1. Peru vs. Paragwaj

Zysk: 1.10e

Mecz kwalifikacji MŚ 2014. Spadek Peru na długo przed rozpoczęciem meczu.

2. Brazylia vs. Kostaryka

Zysk: 1.00e

Mecz towarzyski gospodarzy MŚ ze słabiutka Kostaryką i wymęczona wygrana Brazylii. Wstrzeliłem się w spadający kurs, więc dosłownie po 2 min ugrane 1.00e

3. Chaltenham vs. Dag and Red

Zysk: 0.44e

Typ zapożyczony od Cyca. Niestety nie przyjęło całości, sprzedane 1 tick niżej.

4. Crewe vs. Southend

Zysk: 3.19

Zdecydowanie rynek dnia, jeżeli chodzi o dzisiejsze handlowanie. Spadek 4 ticków i sprzedaż, co okazało się trafną decyzją, ponieważ później kurs znacząco wzrósł.

5. Carlisle vs. Brentford

Zysk: Uwaga :) 0,09e

Typ zapożyczony od Sidneya. Przyjęło mi jakieś grosze, Sprzedane tick niżej.

6. A. Radwańska vs. F.Penetta

Zysk: 0.60e

Po raz pierwszy opiszę rynek in-play, który dzisiaj zagrałem. To właściwie nie był trading a obstawianie. Po przełamaniu Radwańskiej, back na Polkę za 1e. Obserwując mecz i jej fantastyczną grę postanowiłem, że zostawię zakład do końca spotkania :)

Podsumowanie:

Zysk: 6.42e

post-877-0-80410500-1318105238_thumb.jpg

Na szybko :

1. Paragwaj vs. Urugwaj - Spadek Urugwaj - aktualny kurs 2.58

piękny typ, kupiłem za 2.58 kurs spadł do 2.52 ale zaczął wracać i sprzedałem za 2.56 teraz już jest za 2.46 więc gratuluje typu

Dzisiejszy dzień można uznać za udany. Gdyby nie straszliwa wtopa w meczu Szwecja vs. Holandia, byłby to jeden z najlepszy dni w mojej krótkiej karierze :)

1. Hiszpania vs. Szkocja

Zysk: 3.95e

Typ zapożyczony od Kuchara. Zakupiony trochę za późno bo lay 1.19 a back 1 tick wyżej. Cieszy jednak zarobek :)

2. Dania vs. Portugalia

Zysk:1.63e

Rynek na, który wszedłem już 2 dni temu. Zagrałem back na remis, sprzedane 2 ticki niżej.

3. Szwecja vs. Holandia

Strata: 13.11e

Totalna porażka. Nie ma co opisywać :)

4. Raonic vs. Llodra oraz Melzer vs. Lubicic

Zysk: 1.52e

Poskubane przed snem :)

5. Paragwaj vs. Urugwaj

Zysk: 9.94e

Rynek dnia. Co tu dużo pisać. Poskubane z Tick offsetem od 2.62 do 2.48 :) Na koniec dnia udało się wyjść na plus :)

post-877-0-32730800-1318368723_thumb.jpg

Podsumowanie:

Zysk: 3.93e a mogło być 17.00e

post-877-0-36986400-1318368738_thumb.jpg

Na szybko :

Piękny typ baros! Scalp cudowny... ;-))

Jeszcze na ticka handluje - ponad 50 się udało;-))

PS: Takie typy dobrze do rynków tradera dodawać;-)

post-2-0-24896900-1318373072_thumb.jpg

Na szybko :

a mowilem, ze z Barosa wyrosna Tradery :D gratuluje - mega miazga a za Szwecje az mi wstyd i przepraszam - odrobimy odrobimy

Dawno mnie tu nie było. Wszystko spowodowane brakiem czasu i ostatnią huśtawką jeżeli chodzi o trading. Dzisiaj jednak bardzo dobry dzień.

1. Nishikori vs. Murray

Zysk. 13.33e

Typ zapożyczony z rynków tradera. zakupiony lay 1.12, sprzedane in play zaraz po rozpoczęciu meczu.

2. Inne

Strata:1.23

Jak niżej :)

post-877-0-41995600-1318712138_thumb.jpg

Mógł być piękny dzień, gdyby nie Leverkusen, ale i tak nie ma co narzekać :)

Podsumowanie:

Zysk: 12.10e

Mam nadzieję,że niedługo znajdzie się chwila,żeby wrzucać na forum propozycje do grania.

• Create New...