Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Dukat

Piłkarze w szatni, ja na rynku

Recommended Posts

Kolejny interesujący rynek to Hertha Berlin - St Pauli.

Obserwuję go od kilku dni, chociaż spotkanie odbędzie się dopiero w poniedziałek. Zakupiłem back na gospodarzy po średnim kursie 1,68. Żałuje trochę, że nie udało się tick wyżej, ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem :) Pozostało czekać :)

Hertha niestety stała w miejscu, po czym postanowiła zacząć rosnąć :) Oddałem po 1,71 nie rozkładając straty :) Wyszło albo - 2,64 w przypadku wygranej herthy albo rynek na zero :)

Dziś propozycja, nieco wbrew moim zasadom wejścia na rynek kilka dni przed. Zaciekawił mnie rynek AIK - Napoli i spadek gości.

Kupione back Napoli @ 1,74

post-332-0-55401100-1353572503_thumb.png

Napoli oddałem po cenie zakupu. Generalnie ostatnio mam trudności z doborem rynków. W co nie wejdę, idzie w drugą stronę. Dziś nieudane wejście na meczu bundesligi i strata 4 euro. Nie wiem co się ostatnio ze mną dzieje, ale nie idzie to tak, jak powinno...

Witam po przerwie :) Nowy rok, nowe podejście i oby było zielono :) 
Tak jak pisałem, moja gra była strasznie szarpana, na siłę. Nie przynosiło to efektów, więc postanowiłem wypłacić środki i odpocząć od BF. Ciągnie jednak wilka do lasu i po ponad miesięcznej przerwie uznałem, iż można się troszkę "pobawić". Wpłaciłem 50 euro i zobaczymy co z tego wyjdzie. Nie stawiam przed sobą żadnych celów. Gram hobbistycznie :)

Ponieważ nie mam zbyt wiele czasu na obserwowanie rynków postanowiłem spróbować gry IN Play. Koncepcja ta nie jest co prawda zgodna z nazwą tematu ale postanowiłem nie robić bałaganu i dalej zamieszczać swoje wypociny w tym miejscu. Ciekaw jestem jak wyjdzie mi granie IP :)

Pozdrawiam :) 

• Create New...