Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Recommended Posts

Witam, 

Bardzo podoba mi się Twój blog. Chciałbym nauczyć się tej metody, piłka pre, albo w przerwach. Mógłbyś zostać moim mentorem? :D

Na razie próbuję piłkę tak około 30min przed rozpoczęciem, albo w przerwach, wybieram rynki około 60 - 100k obrotu. 

Myślisz że dobrze dobieram rynki? Co byś zmienił?

Na każdym rynku da się zarobić :) Ucząc się podstaw tradingu wybierałem właśnie takie średnio duże, gdzie można było obracać kapitałem na kilku tickach. Z momentem pierwszego wejścia, to bardzo różnie. Jeżeli w danym czasie było kilka dobrych meczy do wyboru, to wchodziłem kilkanaście minut do rozpoczęcia. Jednak żeby "poczuć" rynek, trzeba z godzinkę nad nim posiedzieć :) Ciężko żebym został Twoim "mentorem", bo zmieniłem dyscyplinę na tenisa in play. Myślę że jakbym w tym momencie miał znów grać pre to by mnie to wykończyło, nie mniej jednak polecam Ci tą formę gry na dobry początek :) Pozdrawiam :)

• Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Czas leci bardzo szybko. Nawet nie zauważyłem że to już ponad miesiąc mojej przygody z tradingiem Kilka ostatnich dni standardowo grałem pre, jak również testowałem trzy, moim zdaniem dość bezpieczn

Regularność - to słowo opisuje mój dzisiejszy dzień, z czego jestem bardzo zadowolony bo to ważna składowa udanego tradingu. Zaczęło się dość słabo, niewykorzystanymi szansami głównie na Utrechcie i R

Aaa... walnę posta mimo braku godnych opisania sytuacji. Cały czas skalpuję ticka w poszukiwaniu szczęścia. Wejścia z tygodnia na tydzień coraz trafniejsze, czym chciałem się pochwalić Wykorzystuję c

Posted Images

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.